skylink logoSatelitná technika

 

Vďaka novému prijímaču s certifikátom Skylink READY získate:

Záruku funkčnosti kompletných služieb Skylink

Možnosť príjmu programov vo vysokom rozlíšení a formáte MPEG-4

Vždy aktuálny zoznam programov bez prelaďovania (funcia Fast Scan)

 

Podmienky získania prijímača za zvýhodnenú cenu 40 eur

  1. Záväzná objednávka niektorého zo základných balíčkov Skylink na obdobie 12 mesiacov.
  2. Platí iba pre karty Skylink Irdeto/ICE. Karty Skylink Cryptoworks a všetky karty CS link je potrebné v čo najkratšom čase vymeniť.
  3. Počas obdobia trvania záväzku nie je možné kartu Skylink používať v iných prijímačoch a zvolený prijímač nie je možné použiť s inou kartou.
  4. Počas obdobia trvania záväzku je možné meniť základné balíčky Skylinku.
  5. Môžete využiť kombináciu s aktuálnou ponukou ročného predplatného balíčka Kombi so zľavou 25 %. Nie je možná kombinácia so žiadnymi inými zľavami.
  6. Prijímač vrátane vybraného základného balíka je potrebné zakúpiť spoločne u niektorého z našich vybraných predajcov. - LtcNet, s.r.o. Námestie mieru 7, Holíč - 0948262900

02 novy satelitni prijimac

Balíček Kombi a HBO od teraz až do konca roka výhodnejší o 25%

Zabezpečte si kvalitnú TV zábavu na celý rok! Zaplatíte iba za 9 mesiacov a 3 mesiace dostanete  ako darček.

Skvelé pozeranie za skvelú cenu

01.10.2013
 

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group S.A., informuje o špeciálnych akciách  na mesiace október, november a december.

Skylink nadeľuje! Fanúšikovia kvalitných televíznych programov majú teraz možnosť objednať si balíčky Kombi a HBO so zľavou 25 %.

Skylink má dobrú správu pre všetkých, ktorí si radi oddýchnu a zabavia sa pri skvelých televíznych programoch v tej najlepšej kvalite! Stačí si objednať programový balíček Kombi na rok a namiesto dvanástich mesiacov zákazník zaplatí iba za deväť mesiacov. A v čom je balíček Kombi vlastne tak výnimočný? Nájdete v ňom 53 špičkových televíznych staníc v širokej škále žánrov, z toho 12 programov v HD kvalite. Iba teraz môžete získať ročný balíček Kombi  za menej ako 11,80 € mesačne, čo je cena za balíček MULTI  a získať tak viac programov za menej peňazí. Pokiaľ si zvolíte platbu prostredníctvom SIPO alebo Inkaso, neplatíte za balíček prvý mesiac a následne neplatíte  ani  v mesiacoch júl a august 2014.

Tato výnimočná akcia platí zároveň aj pre veľmi obľúbené balíčky HBO. Programy z ich ponuky  si tak môžete v balíčkoch HBO Štandard a HBO MaxPack vychutnať so zľavou 25%. Novinkou navyše je, že program HBO HD je zaradený aj do balíčka HBO Štandard a tak si jeho špičkovú obrazovú kvalitu môžete v Skylinku vychutnávať už v obidvoch  HBO balíčkoch.

Viac informácií o ponuke balíčkov Kombi a HBO nájdete na internetových stránkach http://www.skylink.sk.

 


Súčasne vám Skylink prináša aj zvýhodnenú ponuku vybraných satelitných prijímačov. Tieto môžete získať za jednu tretinu ich ceny, pokiaľ si objednáte ročné predplatné akéhokoľvek základného balíčka Skylink. Navyše môžete pri ich kúpe využiť aj akciu balíček Kombi s 25% zľavou! Tieto satelitné prijímače umožňujú príjem programov vo vysokom rozlíšení (HD), príjem programov vo  formáte MPEG-4, sú zárukou stopercentnej funkčnosti služieb Skylink a zároveň pri týchto prijímačoch nie je potrebné zložité prelaďovanie, pretože všetky disponujú funkciou automatického ladenia a udržujú tak zoznam programov vždy v aktuálnom stave.

Magazín Skylink TV je lifestyle časopis s obsiahlym televíznym programom určený moderným, aktívnym čitateľom. Magazín Skylink TV vychádza každý druhý pondelok a ponúka čitateľom kvalitný a prehľadný TV program 67 televíznych staníc na 14 dní vrátane kompletného programu všetkých slovenských a českých televíznych staníc.

Elektronickú verziu magazínu nájdete na http://tv.skylink.sk/.

 

Novinky a zmeny v programovej ponuke Skylink

17. 7. 2013

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o novinkách a zmenách v programovej ponuke.

V najbližších dňoch príde v programovej ponuke Skylinku k nasledujúcim zmenám:

 1. Programovú ponuku rozšírí šesť nových televíznych programov (Crime & Investigation, Nickelodeon, MTV Rock, MTV Dance, VH1 a VH1 Classic)
 2. Program History Channel (verzia SD) bude nahradený programom History Channel HD, programom vysielajúcim rovnaké programy, ale s vysokým rozlíšením obrazu HD. Tato zmena sa týka všetkých užívateľov balíčka Multi, Kombi a Flexi 7.
 3. Príde k zmene technických parametrov pre naladenie programu iConcerts, ktorý je súčasťou balíčka HD Plus, Multi HD, Komplet a Flexi 7.
 4. Programovú ponuku Skylinku opustí program MTV Live HD.

K väčšine zmien príde v tomto týždni, programy MTV Rock, MTV Dance, VH1 a VH1 Classic pripojíme v budúcom týždni.

Charakteristika nových programov:

 1. 1)Crime & Investigation

Program sa zameriava hlavne na relácie o zločinoch, ktoré sa skutočne stali. Prináša pohľady do kriminálnych laboratórií, policajných archívov a súdnych siení. Od 1. 8. 2013 bude program vysielaný v českom jazyku. V ponuke Skylink sa tento program stane súčasťou balíčka Multi, Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

 1. 2)Nickelodeon

Nickelodeon je televíznym kanálom pre deti a rodinu. Tá najlepšia zábava v animovanom svete pre dievčatá a chlapcov od 5 do 14 rokov. Nickelodeon vysiela animovanú tvorbu a inovatívne relácie zamerané na každodenný život predškolských detí. Stanica vysiela 24 hodín denne v plnej česke verzii. Program rozširuje ponuku balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet. Program vysiela v norme MPEG-4/SD, k jeho príjmu je potrebný HD prijímač.

 1. 3)MTV Rock

Pridajte do kroku v rytme rocku… Hudobná stanica MTV Rock je určená predovšetkým mladým ľuďom so skutočnou vášňou pre rockovú hudbu, ktorá bije rýchlejšie ako ich srdce. Stanicu môžete získať v rámci balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

 1. 4)MTV Dance

Vďaka hudobnej stanici MTV Dance získate nonstop prístup k tej najlepšej tanečnej hudbe súčasnosti. Vysielanie zahŕňa exkluzívne priame prenosy s najlepšími svetovými DJ-mi z klubov a festivalov po celom svete. Program bude novou súčasťou balíčka Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

 1. 5)VH1

Hudobná stanica VH1 je určená pre publikum každého veku. Prináša to najlepšie zo súčasnej svetovej populárnej hudby, ale tiež hity z 60., 70., 80. a 90. rokov. VH1 ponúka programy odpovedajúce vkusu európskeho diváka. Tešiť sa môžete na živé štúdiové vystúpenia, hudobné dokumenty a archívne nahrávky, rovnako ako na každoročné hviezdne udeľovanie cien. Stanica bola zaradená do programových balíčkov Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.

 1. 6)VH1 Classic

VH1 Classic je hudobný kanál hrajúcí hity, ktoré odolali zubom času. Prináša nezabudnuteľné hudobné pohľady do sedemdesiatych, osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia. Nájdete tu skrátka videoklipy, ktoré nestarnú. Stanica sa stane súčasťou balíčkov Flexi 7, Kombi, Multi HD a Komplet.


Technické parametre pre naladenie programov:

Názov programu

Crime & Investigation

iConcerts

Nickelodeon

History Channel HD

MTV Rock

MTV Dance

VH1

VH1 Classic

Satelit Astra

23,5°E

23,5°E

19,2°E

Kompresný formát

MPEG-2

MPEG-4

MPEG-2

Kmitočet

11 914

11 797

11 739

Polarizácia

Horizontálna

Horizontálna

Vertikálna

FEC

3/4

3/4

3/4

Symbolová rýchlosť

27 500

27 500

27 500

Norma

DVB-S

DVB-S2/8PSK

DVB-S

Pilot

OFF

ON

OFF

PR M7 Group S.A.

Odpojenie HD programov od systému CryptoWorks

 

Prevádzkovateľ česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, informuje o odpojení HD programov od systému CryptoWorks.

Dňa 1. 4. 2013 príde k odpojeniu zostávajúcich programov vysielaných vo vysokom rozlíšení HD od systému podmieneného prístupu CryptoWorks (Skylink aj CS Link). Týka sa to  piatich programov z balíčka Digital – ČT 1 HD, ČT sport HD, Prima Family HD, Nova HD a Markíza HD. Tieto programy tak zostávajú naďalej dostupné už iba zákazníkom Skylinku a CS Linku na kartách Irdeto / ICE.

Odpojenie HD programov je ďalším dlhodobo plánovaným krokom v procese útlmu systému podmieneného prístupu CryptoWorks. Technická podpora CryptoWorks bola rozhodnutím jeho dodávateľa - spoločnosti Irdeto - na konci roku 2012 ukončená.

Majiteľom dekódovacích kariet CryptoWorks doporučujeme vymeniť si čo najskôr svoju pôvodnú kartu CryptoWorks za novú kartu Skylink Výmena M7.

Kartu Skylink Výmena M7, v cene 13,90 € vr. DPH, je možné zakúpiť v predajniach satelitnej techniky, alebo objednať na dobierku v Zákazníckej zóne (poštovné hradí Skylink). Ďalšou možnosťou je objednanie niektorého zo základných balíčkov z ponuky Skylink na 6 alebo 12 mesiacov. Majiteľom kariet CryptoWorks v tomto prípade zašleme kartu Skylink Výmena M7 zadarmo.

Typ dekódovacej karty je možné rozpoznať podľa jej sériového čísla. Karty CryptoWorks majú sériové číslo štrnásťmiestne, zatiaľ čo karty Irdeto / ICE majú sériové číslo jedenásťmiestne. Sériové číslo je umiestnené na dekódovacej karte pod čiarovým kódom.

zdroj: www.skylink.sk

18.03.2013

 

Novinky v programovej ponuke Skylink - FOOOR, Eurosport 2 v balíčku Mini, ukončenie vysielania CETV

25.02.2013

Prevádzkovateľ česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group informuje o novinkách v programovej ponuke.

Novinka: Eurosport 2 v balíčku Mini
Dňa 25. 2. 2013 sa športový program Eurosport 2 stáva taktiež súčasťou najlacnejšieho balíčka programov – Mini. Spolu s nedávno pridanými programami Horor Film a erotickým Private Spice má balíček Mini dnes už 13 programov.

Technické parametre na naladenie programu Eurosport 2
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 070 MHz
Polarizácia Horizontálna
FEC: 3/4
Symbolová rýchlosť: 27 500 kS/s
Norma: DVB-S
Pilot: OFF

FOOOR
Dňa 25. 2. 2013 od 17:25 začne vysielať nová slovenská televízna stanica FOOOR, ktorá je zameraná na comedy žáner. Diváci sa môžu tešiť na zahraničné filmy, sitkomy, komédie, ale i množstvo relácií z vlastnej produkcie.
Zákazníkom Skylinku bude FOOOR dostupný v rámci balíčka základných programov Digital.

Technické parametre na naladenie programu FOOOR
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 895 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 5/6
Symbolová rýchlosť: 27 500 kS/s
Norma: DVB-S/QPSK
Pilot: OFF

CETV
Dňa 22. 2. 2013 bolo oficiálne ukončené satelitné vysielanie slovenskej televíznej stanice CETV. Všetkých divákov týmto informujeme, že sa nejedná o technický výpadok na strane Skylinku.

zdroj: www.skylink.sk

 

Každý užívateľ Skylinku, ktorý si od 1.11. do 31.12.2012 predplatí niektorý z platených balíčkov Skylinku na 10 mesiacov, získa ako darček navyše 2 mesiace zdarma. V prípade predplatenia na obdobie 5 mesiacov, získava 1 mesiac zdarma.

Vianočnú ponuku môžete využiť aj pri aktivácii v našej predajni LtcNet.

 

viac info: www.skylink.sk

 

 

Zmena technických parametrov bude realizovaná v noci z 19. na 20. 11. 2012.  Zmeny sú v proložených tabuľkách označené červenou farbou:

1) Na transpondéri 11 856 MHz príde k zmene modulácie. Zmena sa dotkne programov Discovery HD Showcase, Brava HDTV a Penthouse HD.

Väčšinu prijímačov bude potrebné preladiť.

Stav

Kmitočet (MHz)

Norma

Polarizácia

FEC

Symbolová rýchlosť (kS/s)

Pôvodný

11 856

DVB-S2

V

5/6

27 500

Nový

11 856

DVB-S2 / 8PSK, Pilot ON

V

2/3

27 500

2) Na transpondéri 12 207 MHz príde k zmene FEC. Zmena sa dotkne programov National Geographic Channel HD, National Geographic Wild HD,  Viasat HD, iConcerts HD, MTV Live HD.

Väčšina prijímačov zmenu spracuje bez nutnosti preladenia.

Stav

Kmitočet (MHz)

Norma

Polarizácia

FEC

Symbolová rýchlosť (kS/s)

Pôvodný

12 207

DVB-S2/8PSK, Pilot ON

V

3/4

27 500

Nový

12 207

DVB-S2/8PSK, Pilot ON

V

5/6

27 500

 

 

Námestie Mieru č.7

908 51 Holíč

kontaktné a fakturačné údaje 

0948 262 900

      Otváracie hodiny
Pondelok 9:00 17:00    
Utorok 9:00 17:00    
Streda 9:00 17:00    
Štvrtok 9:00 17:00    
Piatok 9:00 17:00    
Sobota zatvorené    
Nedeľa zatvorené

 Vážení klienti, v prípade, že nepotrebujete predpis platieb / faktúru v listinnej podobe, prosím, vyplňte nasledovný formulár a uveďte:

"Žiadam o zrušenie zasielania predpisu platieb v listinnej podobe"